Wyszukiwarka
lupa
Oferty wg rodzaju
Oferty wg lokalizacji
peirwsza druga Sortuj
Bydgoszcz
Paterek

Osoby poszukujące działki do wydzierżawienia często borykają się z wieloma trudnościami -  o wiele łatwiej jest bowiem trafić dzisiaj na oferty sprzedaży iż najmu. Nie ma jednak się co poddawać, tylko jeśli zależy nam na czasie i na tym, aby transakcja wynajmu była przeprowadzona ściśle według prawa, pozbawiona wszelkich kruczków i ukrytych niespodzianek – warto wtedy skorzystać z usług biura nieruchomości, które znajdzie odpowiednią działkę do wydzierżawienia  a następnie zadba o to, aby podpisać ważną w świetle prawa umowę, zawierającą wszystkie potrzebne elementy. Biuro występuje wtedy jako pośrednik między najemcą a wynajmującym, co czasem pozwala oszczędzić wiele czasu i upraszcza transakcję. Warto więc skorzystać z oferty biura nieruchomości, ponieważ wtedy zyskujemy pewność, że wszystko przebiegnie zgodnie z umową.

Dzierżawa działek

Znaleziono 3 ofert
działka inwestycyjna do wynajęcia  Paterek
Cena: 6000 zł + czynsz
inwestycyjna
Paterek
6500.00 m2
Do wynajęcia bardzo dobrze wyposażony plac do handlu opałem, a także do wykorzystania jako skład wielkotonażowy, czy regionalną składnicę
działka inwestycyjna do wynajęcia Bydgoszcz Skrzetusko
Cena: 1500 zł + czynsz
inwestycyjna
Skrzetusko
860.00 m2
Utwardzona i ogrodzona działka nadająca się na komis samochodowy, plac ekspozycyjny, parking strzeżony położona na Skrzetusku przy jednej z głównych ulic.
działka inwestycyjna do wynajęcia Bydgoszcz Bartodzieje
Cena: 6165 zł + czynsz
inwestycyjna
Bartodzieje
2055.00 m2
Plac utwardzony ogrodzony położony w kompleksie magazynowo- biurowym na Bartodziejach. Dostępne powierzchnie 770, 1285 m2. Do wynajęcia dodatkowo biura i hale ogrzewane. Cena placu - 3zł/m2 netto.
1