Wyszukiwarka
lupa
Oferty wg rodzaju
Oferty wg lokalizacji
peirwsza druga Sortuj
Bydgoszcz
Inowrocław

Od kilku lat jesteśmy wciąż karmieni informacjami o wielkim kryzysie ekonomicznym i jego odczuwalnych skutkach społecznych. Nie oznacza to jednak, że nagle 100% społeczeństwa stanęło na granicy opłacalności prowadzonego biznesu, lub też zmuszonych zostało do ogłoszenia upadłości. Wciąż na rynku pojawiają się nowi przedsiębiorcy a ci istniejący od lat – notują osiąganie niezłych rachunków finansowych. Dobra koniunktura nakręca z kolei rynek nieruchomości, w tym wynajem obiektów. Z jednej strony posiadanie budynków, w których możliwe jest uruchomienie działalności, staje się idealną okazją do osiągania przez jego właściciela dochodu z tytułu najmu. Z drugiej zaś strony możliwość wynajmu obiektu na potrzeby uruchamianej działalności, stanowi mniejsze ryzyko dla nowego przedsiębiorcy, który nie jest zmuszony do inwestowania znacznych kwot pieniędzy w zakup pomieszczeń bądź całych budynków.

Wynajem obiektów

Znaleziono 4 ofert
garaz do wynajęcia Bydgoszcz Centrum
Cena: 2000 zł + czynsz
garaż
Centrum
120.00 / 0 m2
Do wynajęcia pomieszczenie 70 m2 na garaż, warsztat. Miejsca postojowe na 3 samochody.
warsztat samochodowy do wynajęcia Bydgoszcz Bielawy
Cena: 11000 zł + czynsz
warsztat samochodowy
Bielawy
110.00 / 2558 m2
Warsztat samochodowy o powierzchni 110mkw + plac o powierzchni 2558mkw. Dwie bramy wjazdowe. Teren ogrodzony i oświetlony.
biurowiec do wynajęcia Bydgoszcz Jachcice
Cena: 15000 zł + czynsz
biurowiec
Jachcice
706.00 / 0 m2
budynek gotowy pod działalność usługową, produkcyjną, magazynową, przystosowany do natychmiastowej działalności, blisko centrum, dogodny dojazd.
biurowiec do wynajęcia Bydgoszcz Błonie
Cena: 4050 zł + czynsz
biurowiec
Błonie
90.00 / 0 m2
Nowy biurowiec na Górzyskowie. Wysoki standard wykończenia. Koszt najmu 40zł za m2. Idealny na siedzibę banku lub towarzystwa ubezpieczeniowego.
1