Lista ofert(28 ofert)

Dom na sprzedażOsielsko

Osielsko

symbol oferty:MER-DS-114152 powierzchnia:154 m2 powierzchnia działki:500 m2 liczba pokoi:5 pokoi rodzaj budynku:wolnostojący rok budowy:2025

1 300 000 zł

8 432 zł/m2 | rata od 6 235 zł

Dom na sprzedażOsielsko

Osielsko

symbol oferty:MER-DS-114151 powierzchnia:269 m2 powierzchnia działki:2000 m2 liczba pokoi:5 pokoi rodzaj budynku:wolnostojący

2 500 000 zł

9 294 zł/m2 | rata od 11 991 zł

Działka na sprzedażDobrcz, Nekla

Dobrcz / Nekla

symbol oferty:MER-GS-114150 powierzchnia:997 m2 przeznaczenie działki:budowlana

134 595 zł

135 zł/m2 | rata od 646 zł

Hala do wynajęciaDobrcz, Strzelce Górne

Dobrcz / Strzelce Górne

symbol oferty:MER-HW-114149 powierzchnia:690 m2 przeznaczenie hali:produkcyjno-magazynowy powierzchnia działki:0 m2 kaucja:14490 zł

14 490 zł

14 490 zł/m2 | + czynsz + opłaty

Mieszkanie do wynajęciaOsielsko

Osielsko

symbol oferty:MER-MW-114145 powierzchnia:52 m2 liczba pokoi:2 pokoje rodzaj budynku:apartamentowiec umeblowanie:umeblowane

3 200 zł

62 zł/m2 | + czynsz + opłaty

Mieszkanie do wynajęciaBydgoszcz, Sielanka

Bydgoszcz / Sielanka

symbol oferty:MER-MW-114141 piętro:2 piętro powierzchnia:130 m2 liczba pokoi:4 pokoje rodzaj budynku:kamienica

4 500 zł

35 zł/m2 | + czynsz + opłaty

Hala na sprzedażStolno, Paparzyn

Stolno / Paparzyn

symbol oferty:MER-HS-114135 powierzchnia:638 m2 powierzchnia działki:22000 m2

2 250 000 zł

3 527 zł/m2 | rata od 10 792 zł

Dom na sprzedażStolno, Paparzyn

Stolno / Paparzyn

symbol oferty:MER-DS-114133 powierzchnia:638 m2 powierzchnia działki:22000 m2 liczba pokoi:8 pokoi rodzaj budynku:wolnostojący rok budowy:1985

2 250 000 zł

3 527 zł/m2 | rata od 10 792 zł

Mieszkanie do wynajęciaBydgoszcz, Fordon

Bydgoszcz / Fordon

symbol oferty:MER-MW-114129 piętro:3 piętro powierzchnia:58 m2 liczba pokoi:2 pokoje rodzaj budynku:nowe budownictwo umeblowanie:częściowo umeblowane

2 000 zł

34 zł/m2 | + czynsz + opłaty

Mieszkanie do wynajęciaBydgoszcz, Bielawy

Bydgoszcz / Bielawy

symbol oferty:MER-MW-114121 piętro:5 piętro powierzchnia:55 m2 liczba pokoi:3 pokoje rodzaj budynku:apartamentowiec umeblowanie:częściowo umeblowane

3 600 zł

65 zł/m2 | + czynsz + opłaty

Mieszkanie do wynajęciaBydgoszcz, Bartodzieje

Bydgoszcz / Bartodzieje

symbol oferty:MER-MW-114120 piętro:2 piętro powierzchnia:60 m2 liczba pokoi:3 pokoje rodzaj budynku:blok umeblowanie:częściowo umeblowane

2 200 zł

37 zł/m2 | + czynsz + opłaty

Dom na sprzedażOsielsko, Niemcz

Osielsko / Niemcz

symbol oferty:MER-DS-114119 powierzchnia:234 m2 powierzchnia działki:1109 m2 liczba pokoi:7 pokoi rodzaj budynku:wolnostojący

1 590 000 zł

6 790 zł/m2 | rata od 7 626 zł