O firmie

Witamy, 

Firma Meritum Nieruchomości Sp. z o.o. działa na rynku nieruchomości w Bydgoszczy od 2001 roku. Posiadamy dwa oddziały biur nieruchomości, w centrum przy ulicy Św. Trójcy 11/14 oraz w w największej dzielnicy Bydgoszczy - Fordon, przy ul. Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego 6D.

Najważniejszym elementem strategii naszego działania jest satysfakcja Klientów oraz szacunek dla ich czasu i pieniędzy. Służymy pomocą przy wynajmie, kupnie i sprzedaży nieruchomości. Jesteśmy z Państwem w trakcie całego procesu wyszukiwania nieruchomości, negocjowania warunków umowy, aż do momentu jej podpisania.

Postanowiliśmy, że nasza działalność będzie nakierowana na staranność i solidność wobec Klienta. Założyliśmy, że znaczna część osób myślących o kupnie czy sprzedaży mieszkania pracuje na tyle dużo, że możliwość bardzo szczegółowego poznania oferty poprzez niniejszą stronę internetową będzie w takich przypadkach nadzwyczaj pomocna.

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy

Prezes Zarządu
Grzegorz Gierszewski

Masz pytania? Potrzebujesz konsultacji
w sprawie nieruchomości?

Akceptuję politykę prywatności

Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Meritum Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Świętej Trójcy 11/14, 85-224 Bydgoszcz. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej Polityce Prywatności Meritum Nieruchomości Sp. z o.o. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Administratora Ochrony Danych Osobowych na adres abi@meritum.nieruchomosci.pl

wyślij