Marketing i sprzedaż

 • Marketing i sprzedaż

  Wiemy jak sprzedać lub wynająć Twoją nieruchomość. Nasze doświadczenie oraz umiejętność prezentacji atutów nieruchomości pozwala osiągnąć spodziewany efekt w szybkim czasie. Uczynimy wszystko aby zminimalizować czas sprzedaży Twojej nieruchomości.

 • Analiza i wycena

  Pokaż nam swoją nieruchomość a my doradzimy Ci jak przygotować ją do sprzedaży oraz jaką cenę możesz za nią uzyskać.

 • Ustalenie warunków współpracy i podpisanie umowy

  Przedstawimy Ci korzyści oraz warunki współpracy z naszą firmą, omówimy treść umowy o pośrednictwo. Po podpisaniu umowy przechodzimy do działań!

 • Profesjonalna sesja fotograficzna

  Jedno zdjęcie mówi więcej niż 1000 słów, dlatego nasz fotograf wykona profesjonalną sesję zdjęciową, rzut nieruchomości oraz wirtualną wizytę 3D.

 • Marketing bez granic

  Wiemy jak wypromować Twoją ofertę, aby była tą wyjątkową pośród tysięcy innych ofert. Skuteczna promocja w połączeniu w 15 letnim doświadczeniem w sprzedaży nieruchomości pozwoli zminimalizować czas sprzedaży.

 • Kompleksowa obsługa sprzedaży

  Nasi doradcy pomogą Ci we wszelkich formalnościach związanych ze sprzedażą/wynajem nieruchomości od negocjacji aż po wydanie lokalu kupującemu.

Masz pytania? Potrzebujesz konsultacji
w sprawie nieruchomości?

Akceptuję politykę prywatności

Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Meritum Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Świętej Trójcy 11/14, 85-224 Bydgoszcz. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej Polityce Prywatności Meritum Nieruchomości Sp. z o.o. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Administratora Ochrony Danych Osobowych na adres abi@meritum.nieruchomosci.pl

wyślij