Kup z niską prowizją

Wyeliminowanie przeszkód, na które może natrafić kupujący, stało się dla nas priorytetem. Wysokie koszty związane z zakupem mieszkania często stają się barierą nie do pokonania. Chcemy by zakup mieszkania był dla kupującego czynnością łatwą, szybką i przyjemną.

Usługę skierowaliśmy do wszystkich zainteresowanych zakupem mieszkania za pośrednictwem naszego biura. Zdecydowaliśmy się urealnić wysokość pobiernego od kupującego wynagrodzenia. Zasady są proste:

1. Usługa Tylko 1500 zł Prowizji od Kupującego obejmuje wyłącznie zakup mieszkania oznaczonego logiem naszej promocji.

2. W ramach oferty przysługuje Ci bezpłatnie usługa niezależnego doradztwa kredytowego

3. Zawsze podpisujesz umowę pośrednictwa. W treści umowy zapewniamy, że w przypadku kupna mieszkania, zapłacisz nam tylko 1500 zł prowizji*

4. W przypadku zakupu innej nieruchomości pobieramy standardowe wynagrodzenieł*.

5. Oferta dotyczy ofert prezentowanych przez biuro Meritum Nieruchomości Sp. z o.o.

 

Decydując się na współpracę z nami możez liczyć na szereg dodatkowych korzyści. Chcemy, aby usługa pośrednictwa była dostępna dla wszytskich, którzy korzystając z naszego doświadczenia oraz wiedzy o rynku będą mogli nabyć wymarzoną nieruchomość.

1. Oszczędzamy Twój czas w poszukiwaniu wymarzonej nieruchomości

2. Minimalizujesz stres związany z decyzją o kupnie nieruchomości

3. Poszukamy dla Ciebie nieruchomość z szerokiej bazy ofert dostępnych na rynku

4. Doradzimy ws realnej wartości wybranej nieruchomości

5. Pomożemy w zdobyciu dokumentów potrzebnych do przeprowadzenia całej transakcji

6. Sprawdzimy ofertę pod kątem prawnym i podatkowym

7. Przedstawimy oferty kredytowe oraz w sposób niezależny pomożemy w wyborze najkorzystniejszych

* Podana cena, jest wartością netto. Do ceny należy doliczyć 23% VAT.

 

Masz pytania? Potrzebujesz konsultacji
w sprawie nieruchomości?

Akceptuję politykę prywatności

Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Meritum Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Świętej Trójcy 11/14, 85-224 Bydgoszcz. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej Polityce Prywatności Meritum Nieruchomości Sp. z o.o. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Administratora Ochrony Danych Osobowych na adres abi@meritum.nieruchomosci.pl

wyślij