Mieszkania(18 ofert)

Mieszkanie do wynajęciaFrancja, Bydgoszcz, Kapuściska, Baczyńskiego

Francja / Bydgoszcz / Kapuściska / Baczyńskiego

symbol oferty:MER-MW-114178 piętro:4 piętro powierzchnia:48 m2 liczba pokoi:2 pokoje rodzaj budynku:blok

2 000 zł

42 zł/m2 | + czynsz + opłaty

Mieszkanie na sprzedażBydgoszcz, Osiedle Leśne, Lelewela

Bydgoszcz / Osiedle Leśne / Lelewela

symbol oferty:MER-MS-114177 piętro:3 piętro powierzchnia:51 m2 liczba pokoi:2 pokoje rodzaj budynku:blok

355 000 zł

6 961 zł/m2 | rata od 1 703 zł

Mieszkanie do wynajęciaBydgoszcz, Stare Miasto

Bydgoszcz / Stare Miasto

symbol oferty:MER-MW-114170 piętro:1 piętro powierzchnia:30 m2 liczba pokoi:1 pokój rodzaj budynku:kamienica umeblowanie:tak

1 500 zł

50 zł/m2 | + czynsz + opłaty

Mieszkanie do wynajęciaOsielsko

Osielsko

symbol oferty:MER-MW-114167 powierzchnia:52 m2 liczba pokoi:2 pokoje rodzaj budynku:apartamentowiec umeblowanie:umeblowane

3 200 zł

62 zł/m2 | + czynsz + opłaty

Mieszkanie na sprzedażBydgoszcz, Centrum, Augustyna Kordeckiego

Bydgoszcz / Centrum / Augustyna Kordeckiego

symbol oferty:MER-MS-114166 piętro:2 piętro powierzchnia:66 m2 liczba pokoi:2 pokoje rodzaj budynku:kamienica

430 000 zł

6 565 zł/m2 | rata od 2 062 zł

Mieszkanie do wynajęciaBydgoszcz, Sielanka

Bydgoszcz / Sielanka

symbol oferty:MER-MW-114164 piętro:2 piętro powierzchnia:130 m2 liczba pokoi:4 pokoje rodzaj budynku:kamienica

4 500 zł

35 zł/m2 | + czynsz + opłaty

Mieszkanie do wynajęciaBydgoszcz, Szwederowo

Bydgoszcz / Szwederowo

symbol oferty:MEF-MW-114160 piętro:1 piętro powierzchnia:51 m2 liczba pokoi:2 pokoje rodzaj budynku:budynek wielorodzinny umeblowanie:umeblowane

1 600 zł

31 zł/m2 | + czynsz + opłaty

Mieszkanie do wynajęciaBydgoszcz, Fordon, Nowy Fordon, Frydrychowicza

Bydgoszcz / Fordon / Nowy Fordon / Frydrychowicza

symbol oferty:MER-MW-114157 piętro:3 piętro powierzchnia:39 m2 liczba pokoi:2 pokoje rodzaj budynku:blok umeblowanie:umeblowane

2 100 zł

54 zł/m2 | + czynsz + opłaty

Mieszkanie na sprzedażBydgoszcz, Szwederowo

Bydgoszcz / Szwederowo

symbol oferty:MEF-MS-114148 piętro:2 piętro powierzchnia:25 m2 liczba pokoi:2 pokoje rodzaj budynku:kamienica

244 900 zł

9 714 zł/m2 | rata od 1 175 zł

Mieszkanie do wynajęciaBydgoszcz, Fordon, Szybowników

Bydgoszcz / Fordon / Szybowników

symbol oferty:MEF-MW-114144 piętro:3 piętro powierzchnia:54 m2 liczba pokoi:2 pokoje rodzaj budynku:blok umeblowanie:tak

1 600 zł

30 zł/m2 | + czynsz + opłaty

Mieszkanie do wynajęciaBydgoszcz, Centrum

Bydgoszcz / Centrum

symbol oferty:MER-MW-114134 piętro:1 piętro powierzchnia:45 m2 liczba pokoi:2 pokoje rodzaj budynku:kamienica umeblowanie:pełne

2 000 zł

44 zł/m2 | + czynsz + opłaty

Mieszkanie na sprzedażBydgoszcz, Bartodzieje

Bydgoszcz / Bartodzieje

symbol oferty:MEF-MS-114125 piętro:3 piętro powierzchnia:48 m2 liczba pokoi:2 pokoje rodzaj budynku:blok

358 000 zł

7 537 zł/m2 | rata od 1 717 zł