Działki na sprzedaż(20 ofert)

Działka na sprzedażŁabiszyn (gw), Annowo

Łabiszyn (gw) / Annowo

symbol oferty:MER-GS-114163 powierzchnia:60 m2 przeznaczenie działki:rekreacyjna

235 000 zł

3 917 zł/m2 | rata od 1 127 zł

Działka na sprzedażOsielsko, Jagodowo, Letnia

Osielsko / Jagodowo / Letnia

symbol oferty:MER-GS-114155 powierzchnia:290 m2 przeznaczenie działki:rekreacyjna

87 000 zł

300 zł/m2 | rata od 417 zł

Działka na sprzedażBydgoszcz, Prądy

Bydgoszcz / Prądy

symbol oferty:MER-GS-114153 powierzchnia:316 m2 przeznaczenie działki:rekreacyjna

79 000 zł

250 zł/m2 | rata od 379 zł

Działka na sprzedażDobrcz, Nekla

Dobrcz / Nekla

symbol oferty:MER-GS-114150 powierzchnia:997 m2 przeznaczenie działki:budowlana

134 595 zł

135 zł/m2 | rata od 646 zł

Działka na sprzedażŁabiszyn (gw), Annowo

Łabiszyn (gw) / Annowo

symbol oferty:MER-GS-114137 powierzchnia:547 m2 przeznaczenie działki:budowlana

120 000 zł

219 zł/m2 | rata od 576 zł

Działka na sprzedażDąbrowa Chełmińska, Czarże

Dąbrowa Chełmińska / Czarże

symbol oferty:MER-GS-114091 powierzchnia:900 m2 przeznaczenie działki:budowlana

71 100 zł

79 zł/m2 | rata od 341 zł

Działka na sprzedażDąbrowa Chełmińska, Czarże

Dąbrowa Chełmińska / Czarże

symbol oferty:MER-GS-114057 powierzchnia:4 363 m2 przeznaczenie działki:budowlana

262 000 zł

60 zł/m2 | rata od 1 257 zł

Działka na sprzedażJanikowo, Kołuda Mała

Janikowo / Kołuda Mała

symbol oferty:MER-GS-113716 powierzchnia:6 206 m2 przeznaczenie działki:rolna z prawem zabudowy

360 000 zł

58 zł/m2 | rata od 1 727 zł

Działka na sprzedażOsielsko, Bożenkowo, Rekreacyjna

Osielsko / Bożenkowo / Rekreacyjna

symbol oferty:MER-GS-113586 powierzchnia:4 698 m2 przeznaczenie działki:budowlana

560 000 zł

119 zł/m2 | rata od 2 686 zł

Działka na sprzedażDąbrowa Chełmińska, Wałdowo Królewskie

Dąbrowa Chełmińska / Wałdowo Królewskie

symbol oferty:MEF-GS-113455 powierzchnia:1 804 m2 przeznaczenie działki:rolna z prawem zabudowy

180 400 zł

100 zł/m2 | rata od 865 zł

Działka na sprzedażSicienko, Gliszcz

Sicienko / Gliszcz

symbol oferty:MER-GS-113340 powierzchnia:1 176 m2 przeznaczenie działki:budowlana

95 000 zł

81 zł/m2 | rata od 456 zł

Działka na sprzedażSzubin (gw), Skórzewo

Szubin (gw) / Skórzewo

symbol oferty:MER-GS-113338 powierzchnia:1 497 m2 przeznaczenie działki:budowlana

135 000 zł

90 zł/m2 | rata od 648 zł