Mieszkania na sprzedaż(10 ofert)
Mieszkanie na sprzedażBydgoszcz, Osiedle Leśne, Lelewela
Bydgoszcz / Osiedle Leśne / Lelewela
symbol oferty:MER-MS-114177
piętro:3 piętro
powierzchnia:51 m2
liczba pokoi:2 pokoje
rodzaj budynku:blok
355 000 zł
6 961 zł/m2
|
rata od 1 703 zł
Mieszkanie na sprzedażBydgoszcz, Centrum, Augustyna Kordeckiego
Bydgoszcz / Centrum / Augustyna Kordeckiego
symbol oferty:MER-MS-114166
piętro:2 piętro
powierzchnia:66 m2
liczba pokoi:2 pokoje
rodzaj budynku:kamienica
430 000 zł
6 565 zł/m2
|
rata od 2 062 zł
Mieszkanie na sprzedażBydgoszcz, Szwederowo
Bydgoszcz / Szwederowo
symbol oferty:MEF-MS-114148
piętro:2 piętro
powierzchnia:25 m2
liczba pokoi:2 pokoje
rodzaj budynku:kamienica
244 900 zł
9 714 zł/m2
|
rata od 1 175 zł
Mieszkanie na sprzedażBydgoszcz, Bartodzieje
Bydgoszcz / Bartodzieje
symbol oferty:MEF-MS-114125
piętro:3 piętro
powierzchnia:48 m2
liczba pokoi:2 pokoje
rodzaj budynku:blok
358 000 zł
7 537 zł/m2
|
rata od 1 717 zł
Mieszkanie na sprzedażSolec Kujawski
Solec Kujawski
symbol oferty:MER-MS-114085
piętro:1 piętro
powierzchnia:148 m2
liczba pokoi:4 pokoje
rodzaj budynku:piętro domu
1 400 000 zł
9 472 zł/m2
|
rata od 6 715 zł
Mieszkanie na sprzedażBydgoszcz, Bocianowo
Bydgoszcz / Bocianowo
symbol oferty:MER-MS-114064
piętro:parter
powierzchnia:26 m2
liczba pokoi:2 pokoje
rodzaj budynku:apartamentowiec
299 000 zł
11 500 zł/m2
|
rata od 1 434 zł
Mieszkanie na sprzedażBydgoszcz, Bocianowo
Bydgoszcz / Bocianowo
symbol oferty:MER-MS-114063
piętro:parter
powierzchnia:25 m2
liczba pokoi:2 pokoje
rodzaj budynku:apartamentowiec
268 000 zł
10 648 zł/m2
|
rata od 1 285 zł
Mieszkanie na sprzedażBydgoszcz, Śródmieście
Bydgoszcz / Śródmieście
symbol oferty:MER-MS-114056
piętro:1 piętro
powierzchnia:47 m2
liczba pokoi:3 pokoje
rodzaj budynku:kamienica
380 000 zł
8 085 zł/m2
|
rata od 1 823 zł
Mieszkanie na sprzedażBydgoszcz, Śródmieście
Bydgoszcz / Śródmieście
symbol oferty:MER-MS-112914
piętro:3 piętro
powierzchnia:96 m2
liczba pokoi:3 pokoje
rodzaj budynku:blok
760 000 zł
7 917 zł/m2
|
rata od 3 645 zł
Mieszkanie na sprzedażBydgoszcz, Centrum
Bydgoszcz / Centrum
symbol oferty:MEF-MS-112509
piętro:3 piętro
powierzchnia:71 m2
liczba pokoi:3 pokoje
rodzaj budynku:apartamentowiec
635 000 zł
8 944 zł/m2
|
rata od 3 046 zł