Kontakt

Oddział Centrum

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Oddziały naszego biura znajdują się w centrum Bydgoszczy przy ulicy Świętej Trójcy 11/14. Nasi agenci są do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu, zapraszamy do kontaktu.

 • adres ul. Świętej Trójcy 11/14
  85-224 Bydgoszcz
 • telefon: 52 366 78 10
  fax: 52 366 78 29
  e-mail: centrum@meritum-nieruchomosci.pl
 • godziny pracy pon.-pt: 9-17; sb: -

Oddział Fordon

Poza godzinami pracy naszego biura można spotkać się z naszym przedstawicielem po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

 • adres ul. G.O.P.R. 6D
  85-794 Bydgoszcz
 • telefon: 52 320 61 56
  fax: 52 341 00 91
  e-mail: fordon@meritum-nieruchomosci.pl
 • godziny pracy pon.-pt: 9-18; sb: 10-14

Masz pytania? Potrzebujesz konsultacji
w sprawie nieruchomości?


Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Meritum Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Świętej Trójcy 11/14, 85-224 Bydgoszcz. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej Polityce Prywatności Meritum Nieruchomości Sp. z o.o. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Administratora Ochrony Danych Osobowych na adres abi@meritum.nieruchomosci.pl

wyślij

Nasi agenci