Lista ofert(23 oferty)
Mieszkanie na sprzedażBydgoszcz, Prądy
Bydgoszcz / Prądy
symbol oferty:MER-MS-114159
piętro:2 piętro
powierzchnia:56 m2
liczba pokoi:3 pokoje
rodzaj budynku:blok
629 000 zł
11 200 zł/m2
|
rata od 3 017 zł
Mieszkanie do wynajęciaBydgoszcz, Fordon, Nowy Fordon, Frydrychowicza
Bydgoszcz / Fordon / Nowy Fordon / Frydrychowicza
symbol oferty:MER-MW-114157
piętro:3 piętro
powierzchnia:39 m2
liczba pokoi:2 pokoje
rodzaj budynku:blok
umeblowanie:umeblowane
2 100 zł
54 zł/m2
|
+ czynsz + opłaty
Dom na sprzedażOsielsko, Jagodowo, Letnia
Osielsko / Jagodowo / Letnia
symbol oferty:MER-DS-114156
powierzchnia:35 m2
powierzchnia działki:290 m2
liczba pokoi:1 pokój
rodzaj budynku:letniskowy
87 000 zł
2 486 zł/m2
|
rata od 417 zł
Działka na sprzedażOsielsko, Jagodowo, Letnia
Osielsko / Jagodowo / Letnia
symbol oferty:MER-GS-114155
powierzchnia:290 m2
przeznaczenie działki:rekreacyjna
87 000 zł
300 zł/m2
|
rata od 417 zł
Lokal do wynajęciaBydgoszcz, Zimne Wody
Bydgoszcz / Zimne Wody
symbol oferty:MER-LW-114154
powierzchnia:60 m2
kaucja:2000 zł
1 550 zł
26 zł/m2
|
+ czynsz + opłaty
Działka na sprzedażBydgoszcz, Prądy
Bydgoszcz / Prądy
symbol oferty:MER-GS-114153
powierzchnia:316 m2
przeznaczenie działki:rekreacyjna
79 000 zł
250 zł/m2
|
rata od 379 zł
Mieszkanie na sprzedażBydgoszcz, Osiedle Leśne
Bydgoszcz / Osiedle Leśne
symbol oferty:MER-MS-114140
piętro:3 piętro
powierzchnia:51 m2
liczba pokoi:2 pokoje
rodzaj budynku:blok
375 000 zł
7 329 zł/m2
|
rata od 1 799 zł
Działka na sprzedażŁabiszyn (gw), Annowo
Łabiszyn (gw) / Annowo
symbol oferty:MER-GS-114137
powierzchnia:547 m2
przeznaczenie działki:budowlana
120 000 zł
219 zł/m2
|
rata od 576 zł
Mieszkanie do wynajęciaBydgoszcz, Centrum
Bydgoszcz / Centrum
symbol oferty:MER-MW-114134
piętro:1 piętro
powierzchnia:45 m2
liczba pokoi:2 pokoje
rodzaj budynku:kamienica
umeblowanie:pełne
2 000 zł
44 zł/m2
|
+ czynsz + opłaty
Mieszkanie na sprzedażBydgoszcz, Śródmieście, Gdańska
Bydgoszcz / Śródmieście / Gdańska
symbol oferty:MER-MS-114132
piętro:3 piętro
powierzchnia:40 m2
liczba pokoi:2 pokoje
rodzaj budynku:kamienica
225 000 zł
5 625 zł/m2
|
rata od 1 079 zł
Dom na sprzedażDąbrowa Chełmińska, Ostromecko
Dąbrowa Chełmińska / Ostromecko
symbol oferty:MER-DS-114115
powierzchnia:240 m2
powierzchnia działki:1100 m2
liczba pokoi:8 pokoi
rodzaj budynku:wolnostojący
rok budowy:1975
750 000 zł
3 125 zł/m2
|
rata od 3 597 zł
Mieszkanie na sprzedażBydgoszcz, Centrum
Bydgoszcz / Centrum
symbol oferty:MER-MS-114112
piętro:2 piętro
powierzchnia:65 m2
liczba pokoi:2 pokoje
rodzaj budynku:kamienica
440 000 zł
6 719 zł/m2
|
rata od 2 110 zł