Kredyty

Zakup nieruchomości nierozerwalnie związany jest z jego finansowaniem. Niezmiernie ważne jest aby przed podpisaniem umowy przedwstępnej mieć pewność, że Bank udzieli Ci kredytu. Decyzja Banku uzależniona jest od wielu czynników: rodzaju umowy o pracę, stanu prawnego nieruchomości oraz wielu innych, często niestandardowych procedur.

Szeroko rozumiana zdolność kredytowa uzależniona jest od szeregu czynników i parametrów. Profesjonalny doradca kredytowy zapyta Cię o nie aby mieć pewność, że na etapie procedowania wniosku nie przydarzą się niepotrzebne komplikacje.

Kupujący, zazwyczaj wybierają kredyt ze swojego Banku mając nadzieję, że jako dotychczasowi klienci otrzymają preferencyjne warunki. Najczęściej tak jest ale nawet wówczas rekomendujemy zapoznanie się z ofertą pozostałych Banków aby porównać ofertę i upewnić się czy ta przedstawiona jako pierwsza jest nadal najkorzystniejsza.

Pamiętaj, że kredyt hipoteczny to produkt, z którym zwiążesz się na najbliższe kilkadziesiąt lat a jego zmiana w późniejszym okresie może okazać się bardzo kosztowna.

W przypadku zainteresowania finansowaniem zakupu nieruchomości poinformuj o tym swojego agenta. Możesz także skontaktować się bezpośrednio z naszym doradcą kredytowym Sylwią Braun telefonicznie pod numerem telefonu 533 030 522 lub poprzez poniższy formularz kontaktowy.

Masz pytania? Potrzebujesz konsultacji
w sprawie nieruchomości?

Akceptuję politykę prywatności

Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Meritum Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Świętej Trójcy 11/14, 85-224 Bydgoszcz. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej Polityce Prywatności Meritum Nieruchomości Sp. z o.o. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Administratora Ochrony Danych Osobowych na adres abi@meritum.nieruchomosci.pl

wyślij