Kredyty

Zakup nieruchomości nierozerwalnie związany jest z jego finansowaniem. Niezmiernie ważne jest aby przed podpisaniem umowy przedwstępnej mieć pewność, że Bank udzieli Ci kredytu. Decyzja Banku uzależniona jest od wielu czynników: rodzaju umowy o pracę, stanu prawnego nieruchomości oraz wielu innych, często niestandardowych procedur.

Szeroko rozumiana zdolność kredytowa uzależniona jest od szeregu czynników i parametrów. Profesjonalny doradca kredytowy zapyta Cię o nie aby mieć pewność, że na etapie procedowania wniosku nie przydarzą się niepotrzebne komplikacje.

Kupujący, zazwyczaj wybierają kredyt ze swojego Banku mając nadzieję, że jako dotychczasowi klienci otrzymają preferencyjne warunki. Najczęściej tak jest ale nawet wówczas rekomendujemy zapoznanie się z ofertą pozostałych Banków aby porównać ofertę i upewnić się czy ta przedstawiona jako pierwsza jest nadal najkorzystniejsza.

Pamiętaj, że kredyt hipoteczny to produkt, z którym zwiążesz się na najbliższe kilkadziesiąt lat a jego zmiana w późniejszym okresie może okazać się bardzo kosztowna.

W przypadku zainteresowania finansowaniem zakupu nieruchomości poinformuj o tym swojego agenta. Możesz także skontaktować się bezpośrednio z naszym doradcą kredytowym Sylwią Braun telefonicznie pod numerem telefonu 533 030 522 lub poprzez poniższy formularz kontaktowy.

Masz pytania? Potrzebujesz konsultacji
w sprawie nieruchomości?

wyślij