Mieszkania na sprzedaż(9 ofert)

Mieszkanie na sprzedażBydgoszcz, Osiedle Leśne, Lelewela

Bydgoszcz / Osiedle Leśne / Lelewela

symbol oferty:MER-MS-114177 piętro:3 piętro powierzchnia:51 m2 liczba pokoi:2 pokoje rodzaj budynku:blok

355 000 zł

6 961 zł/m2 | rata od 1 703 zł

Mieszkanie na sprzedażBydgoszcz, Centrum, Augustyna Kordeckiego

Bydgoszcz / Centrum / Augustyna Kordeckiego

symbol oferty:MER-MS-114166 piętro:2 piętro powierzchnia:66 m2 liczba pokoi:2 pokoje rodzaj budynku:kamienica

430 000 zł

6 565 zł/m2 | rata od 2 062 zł

Mieszkanie na sprzedażBydgoszcz, Szwederowo

Bydgoszcz / Szwederowo

symbol oferty:MEF-MS-114148 piętro:2 piętro powierzchnia:25 m2 liczba pokoi:2 pokoje rodzaj budynku:kamienica

244 900 zł

9 714 zł/m2 | rata od 1 175 zł

Mieszkanie na sprzedażBydgoszcz, Bartodzieje

Bydgoszcz / Bartodzieje

symbol oferty:MEF-MS-114125 piętro:3 piętro powierzchnia:48 m2 liczba pokoi:2 pokoje rodzaj budynku:blok

358 000 zł

7 537 zł/m2 | rata od 1 717 zł

Mieszkanie na sprzedażBydgoszcz, Bocianowo

Bydgoszcz / Bocianowo

symbol oferty:MER-MS-114064 piętro:parter powierzchnia:26 m2 liczba pokoi:2 pokoje rodzaj budynku:apartamentowiec

299 000 zł

11 500 zł/m2 | rata od 1 434 zł

Mieszkanie na sprzedażBydgoszcz, Bocianowo

Bydgoszcz / Bocianowo

symbol oferty:MER-MS-114063 piętro:parter powierzchnia:25 m2 liczba pokoi:2 pokoje rodzaj budynku:apartamentowiec

268 000 zł

10 648 zł/m2 | rata od 1 285 zł

Mieszkanie na sprzedażBydgoszcz, Śródmieście

Bydgoszcz / Śródmieście

symbol oferty:MER-MS-114056 piętro:1 piętro powierzchnia:47 m2 liczba pokoi:3 pokoje rodzaj budynku:kamienica

380 000 zł

8 085 zł/m2 | rata od 1 823 zł

Mieszkanie na sprzedażBydgoszcz, Śródmieście

Bydgoszcz / Śródmieście

symbol oferty:MER-MS-112914 piętro:3 piętro powierzchnia:96 m2 liczba pokoi:3 pokoje rodzaj budynku:blok

760 000 zł

7 917 zł/m2 | rata od 3 645 zł

Mieszkanie na sprzedażBydgoszcz, Centrum

Bydgoszcz / Centrum

symbol oferty:MEF-MS-112509 piętro:3 piętro powierzchnia:71 m2 liczba pokoi:3 pokoje rodzaj budynku:apartamentowiec

635 000 zł

8 944 zł/m2 | rata od 3 046 zł