Lista ofert(7 ofert)

Mieszkanie do wynajęciaOsielsko

Osielsko

symbol oferty:MER-MW-114167 powierzchnia:52 m2 liczba pokoi:2 pokoje rodzaj budynku:apartamentowiec umeblowanie:umeblowane

3 200 zł

62 zł/m2 | + czynsz + opłaty

Dom na sprzedażOsielsko, Jagodowo, Letnia

Osielsko / Jagodowo / Letnia

symbol oferty:MER-DS-114156 powierzchnia:35 m2 powierzchnia działki:290 m2 liczba pokoi:1 pokój rodzaj budynku:letniskowy

78 000 zł

2 229 zł/m2 | rata od 374 zł

Działka na sprzedażOsielsko, Jagodowo, Letnia

Osielsko / Jagodowo / Letnia

symbol oferty:MER-GS-114155 powierzchnia:290 m2 przeznaczenie działki:rekreacyjna

78 000 zł

269 zł/m2 | rata od 374 zł

Dom na sprzedażOsielsko

Osielsko

symbol oferty:MER-DS-114152 powierzchnia:154 m2 powierzchnia działki:500 m2 liczba pokoi:5 pokoi rodzaj budynku:wolnostojący rok budowy:2025

1 300 000 zł

8 432 zł/m2 | rata od 6 235 zł

Dom na sprzedażOsielsko

Osielsko

symbol oferty:MER-DS-114151 powierzchnia:269 m2 powierzchnia działki:2000 m2 liczba pokoi:5 pokoi rodzaj budynku:wolnostojący

2 500 000 zł

9 294 zł/m2 | rata od 11 991 zł

Dom na sprzedażOsielsko, Niemcz

Osielsko / Niemcz

symbol oferty:MER-DS-114119 powierzchnia:234 m2 powierzchnia działki:1109 m2 liczba pokoi:7 pokoi rodzaj budynku:wolnostojący

1 590 000 zł

6 790 zł/m2 | rata od 7 626 zł

Działka na sprzedażOsielsko, Bożenkowo, Rekreacyjna

Osielsko / Bożenkowo / Rekreacyjna

symbol oferty:MER-GS-113586 powierzchnia:4 698 m2 przeznaczenie działki:budowlana

560 000 zł

119 zł/m2 | rata od 2 686 zł