Lista ofert(23 oferty)

Mieszkanie na sprzedażBydgoszcz, Prądy

Bydgoszcz / Prądy

symbol oferty:MER-MS-114159 piętro:2 piętro powierzchnia:56 m2 liczba pokoi:3 pokoje rodzaj budynku:blok

629 000 zł

11 200 zł/m2 | rata od 3 017 zł

Mieszkanie do wynajęciaBydgoszcz, Fordon, Nowy Fordon, Frydrychowicza

Bydgoszcz / Fordon / Nowy Fordon / Frydrychowicza

symbol oferty:MER-MW-114157 piętro:3 piętro powierzchnia:39 m2 liczba pokoi:2 pokoje rodzaj budynku:blok umeblowanie:umeblowane

2 100 zł

54 zł/m2 | + czynsz + opłaty

Dom na sprzedażOsielsko, Jagodowo, Letnia

Osielsko / Jagodowo / Letnia

symbol oferty:MER-DS-114156 powierzchnia:35 m2 powierzchnia działki:290 m2 liczba pokoi:1 pokój rodzaj budynku:letniskowy

87 000 zł

2 486 zł/m2 | rata od 417 zł

Działka na sprzedażOsielsko, Jagodowo, Letnia

Osielsko / Jagodowo / Letnia

symbol oferty:MER-GS-114155 powierzchnia:290 m2 przeznaczenie działki:rekreacyjna

87 000 zł

300 zł/m2 | rata od 417 zł

Lokal do wynajęciaBydgoszcz, Zimne Wody

Bydgoszcz / Zimne Wody

symbol oferty:MER-LW-114154 powierzchnia:60 m2 kaucja:2000 zł

1 550 zł

26 zł/m2 | + czynsz + opłaty

Działka na sprzedażBydgoszcz, Prądy

Bydgoszcz / Prądy

symbol oferty:MER-GS-114153 powierzchnia:316 m2 przeznaczenie działki:rekreacyjna

79 000 zł

250 zł/m2 | rata od 379 zł

Mieszkanie na sprzedażBydgoszcz, Osiedle Leśne

Bydgoszcz / Osiedle Leśne

symbol oferty:MER-MS-114140 piętro:3 piętro powierzchnia:51 m2 liczba pokoi:2 pokoje rodzaj budynku:blok

375 000 zł

7 329 zł/m2 | rata od 1 799 zł

Działka na sprzedażŁabiszyn (gw), Annowo

Łabiszyn (gw) / Annowo

symbol oferty:MER-GS-114137 powierzchnia:547 m2 przeznaczenie działki:budowlana

120 000 zł

219 zł/m2 | rata od 576 zł

Mieszkanie do wynajęciaBydgoszcz, Centrum

Bydgoszcz / Centrum

symbol oferty:MER-MW-114134 piętro:1 piętro powierzchnia:45 m2 liczba pokoi:2 pokoje rodzaj budynku:kamienica umeblowanie:pełne

2 000 zł

44 zł/m2 | + czynsz + opłaty

Mieszkanie na sprzedażBydgoszcz, Śródmieście, Gdańska

Bydgoszcz / Śródmieście / Gdańska

symbol oferty:MER-MS-114132 piętro:3 piętro powierzchnia:40 m2 liczba pokoi:2 pokoje rodzaj budynku:kamienica

225 000 zł

5 625 zł/m2 | rata od 1 079 zł

Dom na sprzedażDąbrowa Chełmińska, Ostromecko

Dąbrowa Chełmińska / Ostromecko

symbol oferty:MER-DS-114115 powierzchnia:240 m2 powierzchnia działki:1100 m2 liczba pokoi:8 pokoi rodzaj budynku:wolnostojący rok budowy:1975

750 000 zł

3 125 zł/m2 | rata od 3 597 zł

Mieszkanie na sprzedażBydgoszcz, Centrum

Bydgoszcz / Centrum

symbol oferty:MER-MS-114112 piętro:2 piętro powierzchnia:65 m2 liczba pokoi:2 pokoje rodzaj budynku:kamienica

440 000 zł

6 719 zł/m2 | rata od 2 110 zł