Działki(22 oferty)

Działka na sprzedażFrancja, Dąbrowa Chełmińska, Reptowo

Francja / Dąbrowa Chełmińska / Reptowo

symbol oferty:MER-GS-114173 powierzchnia:6 001 m2 przeznaczenie działki:budowlana

360 000 zł

60 zł/m2 | rata od 1 727 zł

Działka na sprzedażFrancja, Dąbrowa Chełmińska, Reptowo

Francja / Dąbrowa Chełmińska / Reptowo

symbol oferty:MER-GS-114171 powierzchnia:3 001 m2 przeznaczenie działki:budowlana

240 080 zł

80 zł/m2 | rata od 1 152 zł

Działka na sprzedażŁabiszyn (gw), Annowo

Łabiszyn (gw) / Annowo

symbol oferty:MER-GS-114163 powierzchnia:60 m2 przeznaczenie działki:rekreacyjna

235 000 zł

3 917 zł/m2 | rata od 1 127 zł

Działka na sprzedażOsielsko, Jagodowo, Letnia

Osielsko / Jagodowo / Letnia

symbol oferty:MER-GS-114155 powierzchnia:290 m2 przeznaczenie działki:rekreacyjna

78 000 zł

269 zł/m2 | rata od 374 zł

Działka na sprzedażBydgoszcz, Prądy

Bydgoszcz / Prądy

symbol oferty:MER-GS-114153 powierzchnia:316 m2 przeznaczenie działki:rekreacyjna

69 900 zł

221 zł/m2 | rata od 335 zł

Działka na sprzedażDobrcz, Nekla

Dobrcz / Nekla

symbol oferty:MER-GS-114150 powierzchnia:997 m2 przeznaczenie działki:budowlana

134 595 zł

135 zł/m2 | rata od 646 zł

Działka na sprzedażŁabiszyn (gw), Annowo

Łabiszyn (gw) / Annowo

symbol oferty:MER-GS-114137 powierzchnia:547 m2 przeznaczenie działki:budowlana

120 000 zł

219 zł/m2 | rata od 576 zł

Działka na sprzedażDąbrowa Chełmińska, Czarże

Dąbrowa Chełmińska / Czarże

symbol oferty:MER-GS-114091 powierzchnia:900 m2 przeznaczenie działki:budowlana

71 100 zł

79 zł/m2 | rata od 341 zł

Działka na sprzedażDąbrowa Chełmińska, Czarże

Dąbrowa Chełmińska / Czarże

symbol oferty:MER-GS-114057 powierzchnia:4 363 m2 przeznaczenie działki:budowlana

262 000 zł

60 zł/m2 | rata od 1 257 zł

Działka na sprzedażJanikowo, Kołuda Mała

Janikowo / Kołuda Mała

symbol oferty:MER-GS-113716 powierzchnia:6 206 m2 przeznaczenie działki:rolna z prawem zabudowy

360 000 zł

58 zł/m2 | rata od 1 727 zł

Działka na sprzedażOsielsko, Bożenkowo, Rekreacyjna

Osielsko / Bożenkowo / Rekreacyjna

symbol oferty:MER-GS-113586 powierzchnia:4 698 m2 przeznaczenie działki:budowlana

560 000 zł

119 zł/m2 | rata od 2 686 zł

Działka na sprzedażDąbrowa Chełmińska, Wałdowo Królewskie

Dąbrowa Chełmińska / Wałdowo Królewskie

symbol oferty:MEF-GS-113455 powierzchnia:1 804 m2 przeznaczenie działki:rolna z prawem zabudowy

180 400 zł

100 zł/m2 | rata od 865 zł